Anunturi

2737–2760 din 5179 anunturi

anuntul meu

Perfuzii și injecții la domiciliul pacientului

Asistent medical cu experienta de peste 25 ani, acord servicii medicale persoanelor…
Promovat
IMG_7416

pat de îngrijire persoane în vârstă sau imobilizate

Popular
Pat de îngrijire pentru persoane în vârstă sau cu dizabilități, în stare…
2.000 lei(Fix)
Promovat
IMG_20260322_100702-mic

Teren agricol 1ha de vanzare Valea Macrisului, Ialomita

Tip Teren Extravilan
Proprietar, vand teren agricol cu suprafata de 1 ha (10.000mp), situat in…
60.000 lei(Fix)
Promovat
reparatii-laptopuri-bucuresti

Service laptop Bucuresti Instalare windows 11 la domiciliu

Popular
Service laptop Bucuresti si Ilfov Service calculatoare la domiciliu Reparatii monitoare LED…
100 lei(Fix)
Promovat
anuntul meu

ISHIKA & IFTI AGRO SERVICII SRL

ISHIKA & IFTI AGRO SERVICII SRL angajeaza – Agent curățenie clădiri și…
Promovat
vederi

vederi de colectie

Popular
Stare Uzat
vederi de colectie pentru colectionari si pasionati
100 lei(Fix)
Promovat
4-1 Sold Out

Garsonieră de închiriat – Regie, Universitatea Politehnica – Direct de la proprietar

Popular
Ofer spre închiriere o garsonieră modernă, situată într-o zonă facilă în București…
450 euro(Fix)
Promovat
Imagine-SEO-5

Sens Media – Creare magazin online, web design si marketing

Popular
Vrei un magazin online care vinde, un site modern sau o strategie…
Promovat
anuntul meu

COLTEA KEBAB SRL

COLTEA KEBAB SRL, cu sediul in Bucuresti, S3, angajeaza 1 ajutor bucatar,…
4.050 lei(Fix)
Promovat
anuntul meu

SIFA FOOD SRL

SIFA FOOD SRL cu sediul in Bucuresti, S3, angajeaza 2 ajutor bucatar,…
4.050 lei(Fix)
Promovat
anuntul meu

SAYIR – GIM SRL

SAYIR – GIM SRL cu sediul in Bucuresti, S2, angajeaza 1 administrator…
4.582 lei(Fix)
Promovat
Screenshot_20241203_145520_WhatsApp

Inchiriez spatiu comercial

Popular
Tip Proprietate Magazin/Shop
Se afla pe str.22 Decembrie linga Piteria Perugia din Tg.Jiu,Gorj.Are 24 m…
300 euro(Fix)
Promovat
anuntul meu

Vand garsoniera

Vand garsoniera, confort 2, 18 mp, zona Piata Sudului.
38.000 euro(Fix)
Promovat
anuntul meu

Ospatar (chelner) SC DAMI TOTAL MANAGEMENT SRL

SC DAMI TOTAL MANAGEMENT SRL, restaurant cu specific coreean angajeaza 2 persoane…
4.050 lei(Fix)
Promovat
anuntul meu

GUVERNANTA

Popular
CHIRA DAIANA MARIA, Angajeaza Guvernanta in Jud. Caras Severin, Cv-uri la:depunerionline2020@gmail.com, Cerinte:Lb.Engleza
4.050 lei(Fix)
Promovat
anuntul meu

Ajutor bucatar SC DAMI TOTAL MANAGEMENT SRL

SC DAMI TOTAL MANAGEMENT SRL, restaurant cu specific coreean angajeaza 1 persoana…
4.050 lei(Fix)
Promovat
windows-11

Reparatii laptop Bucuresti – Instalare windows la domiciliu Service PC Bucuresti si IIfov

Reparatii laptop Bucuresti si Ilfov Reparatii calculatoare la domiciliul clientului Instalare windows…
100 lei(Fix)
Promovat
anuntul meu

Bucatar SC DAMI TOTAL MANAGEMENT SRL

4.050 lei(Fix)
Promovat
anuntul meu

CAIUS CATERING SRL

CAIUS CATERING SRL cu sediul in Cernica, Ilfov, angajeaza 3 AJUTOR DE…
Promovat
Poza-1

Casa de vanzare Varasti

Popular
Proprietate formata din teren – Suprafata 1000 mp. Deschidere la strada 16,70m…
100.000 euro(Fix)
Promovat
anuntul meu

angajare

MOGADORMED SRL angajeaza femeie de serviciu. Scoala primara. CV la mogadormed@gmail.com
4.050 lei(Fix)
Promovat
anuntul meu

Caut menagera pentru Franta

Caut doamna peste 45 ani pentru menaj in Franta cu salariul 5000…
5.000 lei(Fix)
Promovat
anuntul meu

angajare

PLASROM PRODUCTION SRL angajeaza manipulant marfuri 12 posturi. Studii generale. CV la…
4.050 lei(Fix)
Promovat
Curs-online-autorizat-Manager-Calitate-ISO-90012015

Curs online autorizat Manager calitate – ISO 9001:2015

Cursul Manager calitate – ISO 9001:2015, organizat de Top Quality Management în…
880 lei(Fix)
Promovat
525018600_1383033193823021_6805130938104304076_n

Montator pentru mobilier la comanda

Popular
Angajăm Montator Mobilă la Comandă – Atelier Târgu-Jiu Firma PRA RADOPELM, specializată…
Promovat
anuntul meu

Angajare maseur de intretinere si relaxare si femeie de serviciu

S.C. MAISON LULU SPA SRL , cu sediul in Mun. Targoviste, Str.A.I.Cuza,…
Promovat
anuntul meu

NEVAN IMPEX SRL cu sediul in Sat Luna, judet CLUJ angajeaza 13 PERSOANE

SC NEVAN IMPEX SRL cu sediul in Sat Luna, ,Str. Scolii, nr.…
4.050 lei(Fix)
Promovat