Job de magazin în SUA și Canada

4.500 euro(Fix)

Fisa postului:

Căutăm un depozitar de încredere și organizat care să se alăture echipei noastre. Depozitarul va fi responsabil cu menținerea inventarului, primirea și depozitarea articolelor și asigurarea funcționării eficiente a zonei de depozitare a magazinelor. Candidatul ideal ar trebui să aibă o mare atenție la detalii, bune abilități organizatorice și capacitatea de a lucra bine într-un mediu de echipă.

Responsabilitati cheie:

Primiți, inspectați și depozitați articolele primite, asigurându-vă că sunt etichetate corespunzător și depozitate în locația corectă.

Păstrați înregistrări precise ale nivelurilor de inventar, inclusiv numărul stocurilor și locațiile articolelor.

Monitorizați nivelurile de stoc și reordonați stocul după cum este necesar pentru a menține nivelurile optime.

Asistență la auditurile de inventar și contorizarea ciclurilor pentru a asigura acuratețea și a minimiza discrepanțele.

Pregătiți și ambalați articolele pentru expediere, asigurându-vă că sunt etichetate și documentate corespunzător.

Păstrați zona de depozitare curată și organizată, inclusiv măturarea, curățarea și eliminarea deșeurilor.

Asigurați conformitatea cu procedurile de siguranță și securitate, inclusiv manipularea adecvată a materialelor periculoase și respectarea reglementărilor de depozitare.

Colaborați cu alți membri ai echipei și departamente pentru a coordona activitățile de gestionare a stocurilor și de îndeplinire.

Asistați cu alte sarcini și proiecte ale magazinului, după cum este necesar, inclusiv serviciul pentru clienți și îndatoririle de casierie.

Calificări:

Diplomă de liceu sau echivalent

De preferat, dar nu este obligatorie experiență anterioară ca magazin sau într-un rol similar.

Atenție puternică la detalii și acuratețe în gestionarea stocurilor.

Bune abilități de organizare și de gestionare a timpului.

Abilitatea de a ridica și de a muta obiecte grele (până la 50 de lire sterline) și de a sta în picioar

  • Categoria : Locuri de munca