Angajam urgent pe perioada nedeterminata Domn/Doamna pe postul de Lucrator comercial

Nou

URGENT angajam, cu contract pe perioada nedeterminata, Lucrator comercial in Bucuresti, incinta Mall Vitan.

Responsabilitățile postului:
-Lucrul direct cu clienții;
-Abordarea, asistarea, consilierea și fidelizarea clientelei;
-Identificarea nevoilor și așteptărilor clienților, oferirea de informații corecte și complete despre produse;
-Implicare în procesul de vânzare și efectuarea de comenzi;
-Monitorizarea permanentă a stocului de marfă;
-Păstrarea curățeniei în spațiu.

Cerințele postului:
-Studii liceale finalizate;
-Bune abilități de comunicare;
-Persoane sociabile, cu un aspect fizic plăcut și îngrijit;
-Constituie avantaj experiența în domeniul vânzărilor.

Beneficii acordate:
-Loc de muncă sigur într-un ambient elegant și plăcut.
-Pachet salarial fix atractiv, însoțit de comisioane din vânzări pentru rezultate excepționale;
-Discount de angajați pentru cumpărături personale;
-Decontare transport;
-Pachet îngrijire personală;
-Ținută de lucru.

Va rugam sa sunati la tel: 0724680017 pentru a programa un interviu.

Va asteptam!

  • Categoria : Locuri de munca